Vegetariánske

Cícer so špenátom a paradajkami

Cícer so špenátom a paradajkami

Cícer so špenátom a paradajkami je skvelou zmenou k tradičným jedlám. Ideálny ako vegetariánsky obed bez nutnosti použiť ďalšiu prílohu (ryža, zemiaky). Zmes cibule, drvených chilli papričiek, cesnaku, zázvoru, koriandra […]

Batátové hranolky

Batátové hranolky

Skvelá náhrada klasických hranoliek pre zmenu chuti. Reč je o batátových hranolkách, ktoré chutia nasládlo. V tomto recepte sme ich ochutili soľou, paprikou a trochou olivového oleja. Pripravujeme ich v […]

Tortilla s fazuľovou salsou

Tortilla s fazuľovou salsou

Jednoducho a rýchlo pripravená vegánska tortilla s fazuľovou salsou. Príprava ti nezaberie ani 10 minút, obsahuje primeraný pomer sacharidov, bielkovín a tukov. Chutil ti tento recept? Zdieľaj ho na Facebooku.

Quinoa na mexický spôsob

Quinoa na mexický spôsob

Jednoducho a rýchlo pripravená quinoa na mexický spôsob. Jemná zmes strukovín, avokáda a quinoy zvýraznená chilli a zeleninovým bujónom. Páčil sa ti tento recept? Podpor nás zdieľaním na Facebooku.

Zeleninová misa s tvarohom

Zeleninová misa s tvarohom

Jednoduchá večera pre každého. Zeleninová misa s tvarohom kombinuje bielkoviny, zdravé tuky a nízky počet kalórii.  Páčil sa ti tento recept? Podpor nás zdieľaním na Facebooku a odoberaním na Instagrame.