Trasa okolo Dubnice nad Váhom

Deň č.10 – Aj blog potrebuje regenerovať

Dnešný deň v kocke:

  • dokončujem stratený obsah na blogu
  • beh okolo Dubnice – kratšia verzia
  • dnes volím jednoduchú a rýchlu stravu z toho čo mám doma

 

Regenerácia blogu

Dnešnou primárnou úlohou bolo pre mňa donastavovanie technických záležitostí týkajúcich sa bezpečnosti blogu a strateného obsahu. Bola to makačka, ale zvládol som to. Je to zaujímavé De ja vu, keď píšeš ten istý článok ďalší krát 🙂 . Sústredil som sa primárne na blog,

Raňajky a desiata v jednom

Opäť som mal trošku nervičky okolo blogu, tak som zvolil jednoduché riešenie. Dal som si na raňajky i desiatu celozrnný slnečnicový chlieb (posledné 2 kúsky) s maslom a medom. Samozrejme existujú i lepšie alternatívy, ale naozaj som nemal chuť vymýšľať niečo zložitejšie. Moja myseľ sa počas celého dňa upriamila na blog.

Cena spolu: 1€

Obed

Včerajší pstruh mi už bohužiaľ nevydržal na dnes. S radosťou by som si pochutil na niečom podobnom. Chuť na svieže jedlo ma priviedla do chladničky, z ktorej som vytiahol suroviny použité v tejto špeciálnej praženici.

Praženica s cibuľkou a kukuricou
Praženica s cibuľkou a kukuricou

Praženica s cibuľkou a kukuricou

  • 100g kukurice
  • 2 malé zelené cibuľky
  • 3 vajcia

 Cena: 1,5€

 

 

Olovrant a večera

Ako olovrant som si dal nízkotučný biely jogurt, nič zložité. Večer som zakončil približne 30g pražených slnečnicových semienok na sójovej omáčke. Naozaj skvelá pochúťka.

Cena olovrantu a večere: 1€

Dnes ma vyšla kompletná strava približne na 3,5€ vďaka zásobám zo záhradky.

Konečne poriadny beh

Trasa okolo Dubnice nad Váhom
Trasa okolo Dubnice nad Váhom

Vo svaloch som cítil ešte miernu únavu, preto som sa rozhodol dnes behať. Našiel som si trasu okolo celej Dubnice o dĺžke približne 7,2 kilometra.

Beh bol opäť výnimočný, technika zlyhala na plnej čiare. Počas behu mi bolo veľmi čudné, že asi prvé dva kilometre počujem aplikáciu ako spolupracuje. Následne už ani nepípla. Nedalo mi to a zhruba v polovici trasy spomenúc si na intervalový beh, kedy istú vzdialenosť treba spomaliť tempo som zároveň s miernejším tempom vytiahol telefón a pozrel sa kde je chyba. Samozrejme, behal som podľa telefónu asi 20 minút na mieste 😀 .

Aplikáciu som vypol, nasadil slúchadlá a šiel ďalej hore kopcom. Tempo už nebolo rovnaké ako v prvej polovici, ale dobehol som do cieľa 🙂 . Napriek komplikáciám techniky pridávam fotku z Google máp, kde som trasu plánoval 🙂 .

Ohodnoť článok komentárom

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.